производ дисплеј

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок Новиот Дизајн Силиконска Бебе капење Четка

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок висок квалитет Водоотпорен чевли Корица Силиконска

 • Фабрика за снабдување Бесплатен примерок БПА Мека Силиконска Масажа Бебе капење Четка

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок на лице Чистење Exfoliating Четка Силикон

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок Висококвалитетен Силиконската Водоотпорен чевли Корица

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок Нов дизајн чевли Корица дожд

 • 8 години фабрика големо Прилагодено Силиконска врата Stopper прстен Ева Вратата затка

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок Висококвалитетен Прилагодено Печатени чевли Корица

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок висок квалитет со силиконска четка за миење

 • 8 години фабрика големо 2019 Топла Продажба Еко Пријателски Водоотпорен силиконски слушалки покритие случај

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Мини Преносни Силиконски чистење на лицето Четка

 • Масажер-S за нега на кожата алатка силиконски чистење на лицето Четка

 • Фабрика за снабдување Бесплатен примерок БПА Мека Силиконска Масажа Бебе капење Четка

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Тркалезна Бања Силиконска тело Четка

 • 7 години фабрика Цена на големо Бесплатен примерок Новиот Дизајн Силиконска Чистење пешкир

 • Фабрика за снабдување Бесплатен примерок четка високо квалитетни силиконски бебе туш бања

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Висококвалитетен Нов прилагодено Укината Силиконската Боул

 • Фабрика за снабдување Бесплатен примерок Новиот Дизајн Силиконски Шише за Вода

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Висококвалитетен Долгорочните силиконски храна пароброд

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок скара алатката нафта Basting Четка Силикон

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок високо квалитетни силиконски јајце котел

 • 7 години фабрика Набавка Бесплатен примерок Новиот Дизајн Деца Силиконска склопување Котел

 • Силиконска 3d аниме случај силиконски телефон за 5G / 6G / i9082 / S5 / S6 / G360 / G530

 • Силиконска таблет Корица симпатична прекрасна цртан филм Капетан Америка за iPad mini

 • J7 / A7 / Е7 3D цртан филм симпатична убава бод силиконски мобилен телефон случајот

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок T230 Прилагодено Водоотпорен Силиконска Универзална таблет случај

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Симпатична прекрасна цртан Силиконска таблет Корица за Samsung IP MINI T110 / T230 Pikachu

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Цртани Симпатична Прекрасна Бетмен Силиконска таблет Корица дело за T230 / T110 / IP мини / iPad2

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Силиконска Заштитна жица кабел grommet

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Висококвалитетен стикери Лаптоп Силиконска Етикета

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Силиконска Заштитна Жица прстен

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Висококвалитетен електронска жица силиконски прстен

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Силиконска фан Snap занитвам

 • 7 години Фабрика Бесплатен примерок Прилагодено Заштитете Анти-лизга тастатура гумени нозе

 • 01

  Имаат доволно искуство

  Имаме повеќе од 8 години искуство во производство на силиконски производи ние си имаме свој R & D тим и обработка тим, било прилагодување е добредојден

 • 02

  датум на испорака е краток

  Ние направивме долгогодишната соработка со некои познати претпријатие ние да ветувам по разумна цена и краток увод време апсолутно

 • 03

  Бесплатни примероци samplesFree

  Ние може да ви обезбеди бесплатен примерок за тестирање, ако сакате да плаќаат за трошоците за испорака

 • 04

  Разумна цена

  Прифати инспекција на клиентите или на трети лица инспекција пред пратката

ЗА НАС

Deding е производство се наоѓа во провинцијата Гуангдонг, Кина, ќе се фокусира на силиконски производи за повеќе од 8 години, како што секојдневно производи за лична нега, случаи на мобилен телефон, таблет случај, кујнски прибор, електронски компоненти и така натаму. Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со ефективни производи.

Ние добредојде на нови и стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за иднината на деловните односи и заеднички успех!

нашите партнери